Bestanden - besluiten

Résolutions besluiten 07 01 2013
Besluiten Gemeenteraad 29012013
Besluiten Gemeenteraad 26032013
Besluiten Gemeenteraad 26022013
Besluiten Gemeenteraad 25062013
Besluiten Gemeenteraad 19112013
Besluiten Gemeenteraad 10092013
Besluiten Gemeenteraad 08102013
Besluiten Gemeenteraad 04062013
Besluiten Gemeenteraad 19 11 2013
Besluiten Gemeenteraad 17 12 2013
Besluiten Gemeenteraad 04 02 2014
Besluiten Gemeenteraad 14052013
Besluiten Gemeenteraad 11 03 2014
Besluiten gemeenteraad 01042014
Besluiten Gemeenteraad van 06052014
Besluiten Gemeenteraad van 24 06 2014
Besluiten Gemeenteraad van 09 09 2014
Besluiten gemeenteraad van 14 10 2014
Besluiten Gemeenteraad 18 11 2014
Besluiten Gemeenteraad 16 12 2014
Besluiten Gemeenteraad van 10 02 2015
Besluiten gemeenteraad 3 maart 2015
Besluiten gemeenteraad van 24 03 2015
Besluiten gemeenteraad van 5 mei 2015
Besluiten gemeenteraad 02062015
Besluiten gemeenteraad van 30 juni 2015
Besluiten gemeenteraad 15092015
Besluiten gemeenteraad 20102015
Besluiten gemeenteraad van 24 11 2015 nl
Besluiten gemeenteraad 15012015.docx
Besluiten gemeenteraad van 26012016
Besluiten gemeenteraad van 23022016.docx
Besluiten gemeenteraad van 08032016
Besluiten gemeenteraad 22032016.docx
Besluiten gemeenteraad 03052016.docx
Besluiten gemeenteraad 24052016
Besluiten gemeenteraad 21062016.docx
Besluiten gemeenteraad 05072016
Besluiten gemeenteraad 13092016
Besluiten gemeenteraad 18102016 NL
Besluiten gemeenteraad 22112016
Besluiten gemeenteraad van 06122016
Besluiten gemeenteraad 20122016.docx
Besluiten gemeenteraad 24012017.docx
Besluiten gemeenteraad 210212017
Besluiten gemeenteraad 28032017
Besluiten gemeenteraad 25042017
Besluiten gemeenteraad 15042017
Besluiten gemeenteraad 2006017
Besluiten gemeenteraad 04072017
Besluiten gemeenteraad 19092017
Besluiten gemeenteraad 241017
Besluiten gemeenteraad 28112017
Besluiten gemeenteraad 19122017
Afdrukken
« februari 2018 »
februari
ZoMaDiWoDoVrZa
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
liensfocus

Lopende werven

Publicaties

Foto's

Geef uw mening

Agenda
Expo: Même(s), M’aime(s), Différent(s) x Abri(s) 09-02-2018 - 04-03-2018 — In BRASS
Kweek je paddestoelen en witloof 25-02-2018 14:00 - 17:00 — Maisonecohuis, Fortstraat 33 – 1060 Sint-Gillis
Repair Café 04-03-2018 - 11-03-2018 — Ten Weyngaert"- Bondgenotenstraat 54
Zitting van de gemeenteraad 20-03-2018 19:30 - 23:00 — Gemeentehuis - Pastoorstraat 2
Aankomende agenda-items...